Oferujemy wszystko, co potrzebne do badań EEG i tworzenia interfejsów mózg-komputer na najwyższym światowym poziomie — sprzęt, oprogramowanie, wsparcie i szkolenia. Nasza oferta wyróżnia się:

  • Najlepszym w Polsce wsparciem merytorycznym — jesteśmy twórcami oprogramowania które oferujemy i czynnymi naukowcami. W ramach wdrożenia oferujemy szkolenia na wybranym przez Klienta poziomie.
  • Sprzętem najwyższej klasy w konkurencyjnej cenie, z certyfikatem medycznym klasy IIa.
  • Korzystną ceną i warunkami licencji — tworzone przez nas oprogramowanie możesz instalować na dowolnej liczbie komputerów.

Widoczny na filmie zestaw zawiera 32-kanałowy wzmacniacz TMSI Porti, z oprogramowaniem do rejestracji, wizualizacji i projektowania eksperymentów, umożliwiający również rejestrację EKG, EMG, GSR i innych biosygnałów, oraz czepek i elektrody wodne z wymiennymi gąbkami — nowatorski produkt opracowany przez firmę  TMSI w ramach grantu BRAIN 7PR UE, umożliwiający rejestrację wysokiej jakości sygnału EEG bez użycia żelu.

Porti 32(PNG) schaduw

Jakość sprzętu: podobnie jak w przypadku motocykli czy samochodów, "najlepszy" dla każdego może znaczyć coś  trochę innego, łatwiej się  zgodzić co do stwierdzenia "jeden z najlepszych". W tym przypadku nie ma wątpliwości: sprzęt produkowany przez firmę  TMSI w świecie wzmacniaczy EEG należy do klasy, którą wśród samochodów reprezentują BMW, Mercedes i Tesla. Opór wejściowy rzędu GΩ, aktywne ekranowanie eliminujące artefakty ruchu kabli, możliwość rejestracji sygnału w pełnym paśmie bez filtra sieciowego 50 Hz, łączenie z komputerem przez światłowód lub BT, zasilanie z sieci lub akumulatorów — to tylko przykładowe cechy zapewniające miejsce w czołówce. Więcej informacji można uzyskać na stronie producenta.